piątek, 1 czerwca 2012

Rozwiązanie majowego konkursu!

Cieszę się, że podjęliście wyzwanie i mam nadzieję, że za miesiąc podejmiecie je ponownie! Chciałabym aby konkurs na motyw miesiąca stał się tradycją Kimono Cafe.
Czytanie Waszych pomysłów sprawiło mi wiele przyjemności!
Wybór najciekawszej z Waszych propozycji na czerwiec okazał się bardzo trudny. Szczególnie gratuluję:

  • Pani Annie Jakubowskiej: szczegółowego i bardzo ciekawego uzasadnienia orazpięknego połączenia elementu zakorzenionego w japońskiej tradycji z polską przyrodą!
  • Pani Marioli Warszewskiej: precyzyjnego podania motywu idealnego na czerwiec i jego prostego a celnego uzasadnienia słownego i graficznego!
  • Pani Iwonie Olesiak i Autorce bloga JaponiaBliżej malowniczych i przemawiających do wyobraźni niebanalnych, pięknych połączeń motywów!
  • Pani Katarzynie Stańkowskiej: połączenia w oryginalny sposób popularnego motywu z osobistymi preferencjami, które zmusiły mnie do pogłębienia wiedzy!
Dziękuję za wspólną zabawę i mam dla Wszystkich niespodziankę! Ponieważ trudno by mi było wybrać jednego zwycięzcę a jest to pierwszy konkurs Kimono Cafe tego typu, w dodatku rozwiązane przypada na Dzień Dziecka, obiecany PREZENT NIESPODZIANKA powędruje do każdego uczestnika!
Proszę więc wszystkich o podanie danych korespondencyjnych, żebym mogła wysłać upominki. Dane wysyłajcie jako niepubliczną wiadomość na Facebooku Kimono Cafe lub na maila a.kapusta@kimono-cafe.pl

Niecierpliwych zapraszam już jutro na Facebooka Kimono Cafe, żeby zobaczyć zdjęcie nagród! :)

Już teraz zbierajcie pomysły na motywy na lipiec!
Wkrótce kolejny konkurs!

1 komentarz: