wtorek, 11 września 2012

Kimono de Jack - 8.07.2012.

No i udało się! Pierwsze spotkanie inspirowane Kimono de Jack w Polsce doszło do skutku i udało się!Czym jest Kimono de Jack?
Zapoczątkowane zostało przez 11 pasjonatów z Kioto, którym brakowało okazji do noszenia kimon. Są to spotkania będące pretekstem by robiąc coś wspólnie cieszyć swoją pasją. Kimono de Jack szybko zyskało na popularności a kolejne grupy zaczęły powstawać w różnych rejonach świata.


Wielkie serdeczne podziękowania:

Dla wszystkich Uczestników - i tych, którzy zajrzeli do nas na chwilę i tych, którzy zostali do samego końca! Dziękuję za poświęcony czas, cudowny spacer po Starym Mieście, wspólny obiad i wspaniałą zabawę!

Dla Muzeum Sztuki i Techniki Manggha za wsparcie, objęcie nas swoim patronatem i umożliwienie darmowego wstępu na wystawy Muzeum!

Dla restauracji Zen Sushi, która udzieliła nam aż 30% rabatu na całe menu i zapewniła poczęstunek w przemiłej atmosferze przy barze z sushi na pływających łódeczkach!

Dla Tomasza i Marioli Warszewskim za przyjechanie aż z Łodzi, piękne zdjęcia oraz wspólne robienie kimon techniką origami ^__^

Mam nadzieję, że na kolejnej edycji będziemy się bawić równie dobrze!
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz